Co o Goji mówią naukowcy

O jagodach goji w Polsce mówi się bardzo mało,a  jak już się mówi, to głosy są podzielone. Jedni twierdzą, że są to owoce cud, inni twierdzą, że np  nasza kapusta jest wartościowsza od jagód goji.

Na jagodach przeprowadzono masę badań, o których u nas się nie mówi, wszystkie badania były robione przez naszych zachodnich sąsiadów.  Powoli na łamach tego bloga będę pokazywał jakie badania były robione i czego dotyczyły.

Będę chciał tutaj  pokazać, że jagody goji mają bardzo dobry wpływ na nasz organizm, aczkolwiek powtarzamy i będziemy  powtarzać , że nie samą jagodą goji człowiek żyje 🙂 i czasami warto po naszą kapustę sięgnąć.

Zachęcamy do przeczytania artykuły otwierającego cykl o zdrowotnych właściwościach jagody goji SUPERFOOD – CO TO JEST ??

Już za chwilę ukaże się artykuł o tym czy warto jeść jagody i pić sok z nich. Już teraz mogę zdradzić że odpowiedź będzie twierdząca, ale warto zagłębić się w temat i dowiedzieć skąd jagody pochodzą i jaki skład mają soki.

Już teraz zapraszam do naszego sklepu, gdzie można znaleźć niepowtarzalne produkty z jagody goji pochodzącej z europejskich upraw.


sok_z_jagody_goji

Owoce długowieczności zamknięte w butelce

100% naturalny sok z europejskiej jagody goji


 

Poniżej wywiad przeprowadzony przez redaktora wirtualnej polski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *